20150521-151556.jpg

Orkel Grasdemonstrasjon -en suksess!

22/05/2015

Da er grasdemonstrasjonene vel gjennomført både på Jæren og i Vestby.

Les mer…

 


Orkel Demo

19/05/2015

 

Demo Fraena Plakat

 

Demo Vaga

 

Demo Kolvereid Plakat

Les mer…

 


Kampanje på Silvercut slåmaskin.

18/05/2015

Les mer…

 

BG-190x130-2204.JPG

Frode Refsdal

17/05/2015

Servicepunkter pass 9831

Orkel Servicepunkt i Sogn og Fjordane

6800 Førde

Tlf: 922 93 459

E-post: frode.refsdal@orkel.no

Litt om Frode Refsdal

Les mer…

 


Høyveg Mek. Verksted AS

17/05/2015

Servicepunkter pass 9826

Orkel Servicepunkt for Oppland og Hedemark

2662 Dovre

Tlf: 911 08 924 / 61 24 04 33

E-post: hoyveg@orkel.no

Litt om Høyveg Mek. Verksted AS

Les mer…

 


Autodoktor'n AS

10/05/2015

Servicepunkter pass 9835Servicepunkter pass 9832

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orkel Servicepunkt på Sunnmøre og Sogn og Fjordane nord for Nordfjord

6222 Ikornnes

Tlf: 950 60 218  Knut

Tlf: 901 05 436  Andre

E-post: autodoktorn@orkel.no

Litt om Autodoktor'n

Les mer…

 


Ingebr. Dalset Bilverksted

05/05/2015

Servicepunkter pass 9833

 

Orkel Servicepunkt i Romsdalen og søndre Nord-Møre

6350 Eidsbygda

Tlf: 986 58 834 / 71 22 91 93

E-post: dalset.bilverksted@orkel.no

Litt om Ingebr. Dalset Bilverksted

Les mer…

 


Vega Mekaniske AS

04/05/2015

 20141126 110416 1 resized

Orkel Servicepunkt på Vega

8980 Vega

Tlf: 75 03 50 42 / 975 74 100

E-post: vega.mekaniske@orkel.no

Litt om Vega Mekaniske AS

Les mer…

 


Seland Landbruksverksted

04/05/2015

Orkel Servicepunkt for deler av Agderfylkene

4529 Byremo

Tlf: 38 28 02 73 / 916 80 296

E-post: seland.landbruksverksted@orkel.no

Litt om Seland Landbruksverksted

Les mer…

 


Frank Brandser

04/05/2015

Orkel Servicepunkt for Vadsø og Vesterålen til og med nordre Nordland

9303 Silsand

Tlf: 993 51 911

E-post: frank.brandser@orkel.no

Litt om Frank Brandser

Les mer…

 


1 2 3 4 513