Serviceavdeling Orkel Direkte

+47 977 21 675

20170303 105659Det er utrolig greit at utstyret fungerer når du skal bruke det, og irriterende når det ikke gjør det. Vi skal hjelpe deg med å holde hjulene i gang. Det er viktig for oss å ha dyktige serviceteknikere, som har lang erfaring med produktene og har spesialisert seg på disse. I tillegg har Produkt-Teknisk Avdeling hos Orkel nær kontakt med utviklerne av produktene våre. Vi er derfor godt rustet til å ta vare på dine Orkel-produkter - enten det er rundballepresse, slåmaskin, grasrive, traktorhenger, snøfres, rundballehåndteringsutstyr eller annet utstyr.

Klikk på ditt nærmeste servicepunkt i kartet for kontaktinfo eller bruk knappen under.

 

Geir Haugen

Avdelingssjef Service


Stian Sørmo

Verkstedsansvarlig


Tom W. Eikli

Servicetekniker


Frode Wolden Sagør

Servicetekniker


Erlend Romundstad

Servicetekniker


Eddie Lyngvær

Servicetekniker


Bjørn Lund

Servicetekniker


 

 

Servicepunkter

Nord-Norge

Csp AS

Industrihøyden 20
9513 Alta

Bestill service

96508237
csp@orkel.no

L-Mek AS

Sørsida 87
9357 Tennevoll

Bestill service

41762994
L-Mek@orkel.no

Vega Mekaniske AS

Åsveien 24
8980 Vega

Bestill service

+47 75 03 50 42
vega.mekaniske@orkel.no

Arnøy AS

Kystveien 74
8920 Sømna

Bestill service

+47 995 27 669
arnoy@orkel.no

Autoservice

Lufthavnveien 9
8370 Leknes

Bestill service

76 08 02 90
autoservice@orkel.no

Midt-Norge

Knuts Verksted

Grindavegen 225
7970 Kolvereid

Bestill service

+47 456 41 001
knuts.verksted@orkel.no

Kveli Maskinservice

Sandvikaveien 264
7882 Nordli

Bestill service

+47 979 57 462
kveli.maskinservice@orkel.no

Orkel Direkte AS

Johan Gjønnes' veg 25
7320 Fannrem

Bestill service

+47 977 21 675
service@orkel.no

Vestlandet

Autodoktorn AS

Sørestrandvegen 890
6222 Ikornnes

Bestill service

+47 920 66 225
autodoktorn@orkel.no

Holven Mekaniske AS

Røynstrandsvegen 7
5733 Granvin

Bestill service

+47 900 56 155
tore@holvenmek.no

T.Skretting AS

Dysjalandsvegen 143
4360 Varhaug

Bestill service

Trond: +47 906 80 143
t.skretting@orkel.no

Sørlandet

AG-Mekanikk AS

Gjerstadveien 117
4993 Sundebru

Bestill service

91382799
agm@orkel.no

Østlandet

Høyveg Mek. Verksted AS

Høyveg 23
2662 Dovre

Bestill service

+47 911 08 924
hoyveg@orkel.no

Enger Agri Service AS

Bjørnstadveien 21
1866 Båstad

Bestill service

+47 975 02 053
eirik.enger@orkel.no