Serviceavdeling

+47 977 21 675

20170303 105659Det er utrolig greit at utstyret fungerer når du skal bruke det, og irriterende når det ikke gjør det. Vi skal hjelpe deg med å holde hjulene i gang. Det er viktig for oss å ha dyktige serviceteknikere, som har lang erfaring med produktene og har spesialisert seg på disse. I tillegg har Produkt-Teknisk Avdeling hos Orkel nær kontakt med utviklerne av produktene våre. Vi er derfor godt rustet til å ta vare på dine Orkel-produkter - enten det er rundballepresse, slåmaskin, grasrive, traktorhenger, snøfres, rundballehåndteringsutstyr eller annet utstyr.

Klikk på ditt nærmeste servicepunkt i kartet for kontaktinfo eller bruk knappen under.

 

Geir Haugen

Avdelingssjef Service

+47 72 48 80 85

Stian Sørmo

Verkstedsansvarlig

+47 72 48 80 77

Tom W. Eikli

Servicetekniker

+47 72 48 80 89

Frode Wolden Sagør

Servicetekniker


Erlend Romundstad

Servicetekniker


Eddie Lyngvær

Servicetekniker


Bjørn Lund

Servicetekniker


 

 

Servicepunkter

Nord-Norge

Frank Brandser

Grønliveien 171
9303 Silsand

Bestill service

+47 993 51 911
frank.brandser@orkel.no

Vega Mekaniske AS

Åsveien 24
8980 Vega

Bestill service

+47 75 03 50 42
vega.mekaniske@orkel.no

Arnøy AS

Kystveien 74
8920 Sømna

Bestill service

+47 995 27 669
arnoy@orkel.no

Midt-Norge

Knuts Verksted

Grinnaveien
7970 Kolvereid

Bestill service

+47 456 41 001
knuts.verksted@orkel.no

Kveli Maskinservice

Sandvikaveien 264
7882 Nordli

Bestill service

+47 979 57 462
kveli.maskinservice@orkel.no

Orkel Direkte AS

Johan Gjønnes' veg 25
7320 Fannrem

Bestill service

+47 72 48 80 85
service@orkel.no

Vestlandet

RH Maskinservice

Nydalsveien 141
6819 Førde

Bestill service

+47 917 55 586
rhmaskinservice@orkel.no

Autodoktorn AS

Sørestrandvegen 890
6222 Ikornnes

Bestill service

Knut: +47 920 66 225
autodoktorn@orkel.no

Holven Mekaniske AS

Røynstrandsvegen 7
5733 Granvin

Bestill service

+47 900 56 155
tore@holvenmek.no

T.Skretting AS

Dysjalandsvegen 143
4360 Varhaug

Bestill service

Trond: +47 906 80 143
t.skretting.verksted@orkel.no

Sørlandet

Østlandet

Høyveg Mek. Verksted AS

Høyveg 23
2662 Dovre

Bestill service

+47 911 08 924
hoyveg@orkel.no

Enger Agri Service AS

Bjørnstadveien 21
1866 Båstad

Bestill service

+47 975 02 053
eirik.enger@orkel.no